Potwierdź pożyczki osobiste: przegląd 2020

Potwierdź pożyczki osobiste: przegląd 2020
Category: Biur Kredytowych
Author:
16 października 2020

Potwierdź to opcja płatności w punkcie sprzedaży, przeznaczona dla osób, które nie mają już kredytu oraz dla dużych, jednorazowych zakupów.

Wiele lub wszystkie przedstawione tutaj produkty pochodzą od naszych partnerów, którzy nam wynagradzają. Może to mieć wpływ na to, o jakich produktach piszemy oraz gdzie i jak produkt pojawia się na stronie. Nie ma to jednak wpływu na nasze oceny. Nasze opinie są naszymi własnymi.

Nasze podejście

Podsumowanie: Potwierdź zapewnia bezpłatne pożyczki na jednorazowe zakupy, jeśli nie możesz użyć karty kredytowej lub zapłacić gotówką.

Potwierdzać

Min. Ocena kredytowa
Kwota kredytu

Za I przeciw

Miękka kontrola kredytowa.

Dostępne u wybranych sprzedawców.

Uzyskaj więcej sprytnych transferów pieniędzy – prosto do skrzynki odbiorczej

Zostań członkiem NerdWallet, a wyślemy Ci dostosowane artykuły, które naszym zdaniem Ci się spodobają.

Pełna recenzja

Afirmacja to część grupy firm, które oferują finansowanie w „punkcie sprzedaży”, co oznacza, że ​​natkniesz się na nie, gdy będziesz gotowy kupić coś od sprzedawcy. Affirm oferuje finansowanie dla Walmart, sklepu meblowego Wayfair, sklepu z materacami Casper, witryny turystycznej Expedia i ponad 2000 innych sprzedawców detalicznych.

Jak się zakwalifikować: Firma twierdzi, że nie ma wymagań dotyczących minimalnej zdolności kredytowej ani historii kredytowej.

Miękkie sprawdzenie zdolności kredytowej: funkcja Potwierdź uruchamia w czasie rzeczywistym miękkie zapytanie o kredyt i decyduje, czy zatwierdzić kwotę pożyczki odpowiadającą cenie kupowanego przedmiotu.

„Bierzemy również pod uwagę takie rzeczy, jak historia płatności, ile kredytu [pożyczkobiorca] wykorzystał i jak długo ma kredyt. Jeśli nasz model oceny ryzyka zakłada, że ​​klient jest nadmiernie rozbudowany, nie pożyczymy mu pieniędzy ”- mówi Taylor Law, współpracownik ds. Komunikacji w Affirm.

W niektórych przypadkach firma może poprosić o zeskanowanie transakcji bankowych w celu sprawdzenia twoich zachowań finansowych lub poprosić o wpłatę, podobną do zaliczki, przed udzieleniem pożyczki.

Wpływ na Twój kredyt: Utworzenie konta Potwierdź, wstępna kwalifikacja i ubieganie się o pożyczkę nie wpłyną na Twoją zdolność kredytową. Jednak kontynuowanie pożyczki Potwierdzam może wpłynąć na Twój wynik, ponieważ firma zgłasza większość swoich pożyczek i płatności do biura kredytowego Experian. Każda otrzymana pożyczka Potwierdź pojawia się jako oddzielna pożyczka w raporcie kredytowym.

Koszty: Roczne stopy procentowe potwierdzają, że wahają się od 0% do 30% i nie pobierają opłat za rozpoczęcie ani innych opłat.

Przykład pożyczki: Potwierdź, że przeciętny klient bierze pożyczkę w wysokości 750 USD i spłaca ją w ciągu dziewięciu miesięcy przy 18% RRSO. To przekłada się na miesięczną płatność w wysokości 90 dolarów i łączną płatność w wysokości 807 dolarów. Możesz zobaczyć różne scenariusze płatności za pomocą kalkulatora APR firmy Affirm.

Obsługa klienta: Potwierdzam, że ma wewnętrzny zespół obsługi klienta, twierdzi, że śledzi czas reakcji obsługi klienta i stara się upewnić, że odpowiada na żądania klientów, gdy pierwszy raz kontaktują się z firmą.

Czy afirmacja jest odpowiednia dla Ciebie?

Pożyczki od Affirm są wygodne, gdy musisz dokonać dużego zakupu, o ile masz w budżecie miejsce na spłatę. To nie jest dobry pomysł na zakup impulsowy lub coś, na co wiesz, że możesz zaoszczędzić.

Potwierdź może być dobrą opcją, jeśli:

Musi dokonać natychmiastowego zakupu, ale nie ma oszczędności ani karty kredytowej. Affirm udziela pożyczkobiorcom krótkoterminowych pożyczek osobistych na jednorazowe zakupy, takie jak materac, meble czy bilety lotnicze.

Masz kartę kredytową, ale Twój limit kredytowy jest niższy niż koszt zakupu. Wzięcie pożyczki z potwierdzeniem jest lepsze niż maksymalne wykorzystanie karty kredytowej, co może obniżyć twoją zdolność kredytową.

Jesteś nowy na karcie kredytowej i nie kwalifikują się do karty kredytowej. Jeśli dopiero zaczynasz kredytować lub nie masz wysokiej zdolności kredytowej, nadal możesz kwalifikować się do pożyczki typu „Potwierdź”, ale Twoja stopa procentowa może być na wyższym końcu.

Potwierdzenie nie jest dobrym pomysłem, jeśli:

Może zaoszczędzić. Płacenie z góry posiadanymi pieniędzmi jest tańsze niż zaciągnięcie pożyczki z odsetkami.

Możesz użyć karty kredytowej, którą spłacasz w całości. Jeśli możesz w pełni spłacić saldo do następnego terminu płatności, wówczas obciążenie zakupu nie wiąże się z żadnymi odsetkami. Karty kredytowe oferują inne korzyści, takie jak podróże i zwrot gotówki lub ochrona kupowanych przedmiotów.

Płać tylko minimum na swoich kartach kredytowych. Pożyczka z Affirm również wiąże się z odsetkami, a jeśli nie masz dość pieniędzy, aby spłacić saldo karty kredytowej, zaciąganie większego zadłużenia nie jest dobrym pomysłem.

Jak porównać Affirm

Pożyczki afirmacyjne często porównuje się z kartami kredytowymi, ale lepiej porównać je z innymi pożyczkami osobistymi, które również mają stałe oprocentowanie i warunki.

Klarna to kolejna firma finansująca w punktach sprzedaży, która oferuje linię kredytową. Firma Uplift udziela pożyczek na podróż za pośrednictwem różnych witryn linii lotniczych.

Pożyczki od sprzedawców detalicznych

Linia kredytowa u sprzedawców internetowych

Dowolny cel (konsolidacja zadłużenia, duże zakupy, wydatki medyczne)

Co najmniej 300 USD za opcję „pokrój to”

Od 1000 do 50 000 USD

3, 6, 12, 24 lub 36 miesięcy (dłuższe terminy dostępne u niektórych sprzedawców)

Minimum sześć miesięcy

Czas na finansowanie

Opłata początkowa, opłata za opóźnienie

Miękki czek, po którym następuje twardy czek

Jak ubiegać się o pożyczkę Affirm

Istnieją dwa sposoby uzyskania pożyczki Affirm:

Wybierz opcję Potwierdź przy kasie w sklepie partnerskim, online lub za pomocą aplikacji w terminalu sklepu, i zarejestruj się, podając informacje, takie jak numer telefonu, imię i nazwisko, numer ubezpieczenia społecznego i adres e-mail. Potwierdź przeprowadzi sprawdzenie zdolności kredytowej, a jeśli zostaniesz zatwierdzony, pokaże Ci oferty pożyczki. Wybierz tę, którą chcesz, skonfiguruj automatyczne płatności ze swojego banku i sfinalizuj zakup. Cały proces zajmuje kilka minut.

Złóż wniosek o pożyczkę Potwierdź, pobierając aplikację Potwierdź lub rejestrując się za pośrednictwem jej strony internetowej. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, otrzymasz jednorazową kartę kredytową, której możesz używać do płacenia w sklepie detalicznym lub online. Nadal będziesz musiał zapłacić odsetki od pożyczki.

Sprawdź stawki od pożyczkodawców internetowych

NerdWallet zaleca porównanie pożyczek w celu znalezienia najlepszej stawki dla Ciebie. Kliknij przycisk poniżej, aby wstępnie zakwalifikować się i otrzymać spersonalizowaną stawkę od wielu pożyczkodawców współpracujących z NerdWallet.

Sprawdź stawki na NerdWallet

Metodologia oceny kredytów osobistych

Oceny NerdWallet dla pożyczek osobistych przyznają pożyczkodawcom, którzy oferują funkcje przyjazne konsumentom, w tym: miękkie kontrole kredytowe, brak opłat, przejrzystość stawek i warunków pożyczki, elastyczne opcje płatności, przystępna obsługa klienta, raportowanie płatności do biur kredytowych i edukacja finansowa . Uwzględniamy również liczbę skarg złożonych do agencji, takich jak Biuro Ochrony Konsumentów. Ta metodologia ma zastosowanie tylko do pożyczkodawców, którzy ograniczają stopy procentowe do 36%, a eksperci finansowi i rzecznicy praw konsumentów zgadzają się, że maksymalna stawka procentowa jest dopuszczalna, aby pożyczka była przystępna. NerdWallet nie otrzymuje żadnego wynagrodzenia za nasze recenzje. Przeczytaj nasze wskazówki redakcyjne.

Znajdź najlepszą pożyczkę osobistą

  • Najlepsze pożyczki osobiste
  • Kredyty konsolidacyjne zadłużenia
  • Dobre pożyczki osobiste
  • Pożyczki osobiste w ramach uczciwego kredytu

O autorze

Steve Nicastro jest byłym autorytetem w NerdWallet ds. Pożyczek osobistych i małych firm. Jego prace były prezentowane przez The New York Times i MarketWatch. Czytaj więcej

Zastrzeżenie: NerdWallet dokłada wszelkich starań, aby informacje były dokładne i aktualne. Te informacje mogą się różnić od tych, które widzisz, gdy odwiedzasz instytucję finansową, usługodawcę lub witrynę konkretnego produktu. Wszystkie produkty finansowe, produkty i usługi związane z zakupami są prezentowane bez gwarancji. Oceniając oferty, zapoznaj się z Regulaminem instytucji finansowej. Wstępnie zakwalifikowane oferty nie są wiążące. Jeśli znajdziesz rozbieżności w swojej ocenie kredytowej lub informacjach w raporcie kredytowym, skontaktuj się bezpośrednio z TransUnion®.

Usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych oferowane za pośrednictwem NerdWallet Insurance Services, Inc .: Licencje

NerdWallet Compare, Inc. Identyfikator NMLS nr 1617539

Kalifornia: Pożyczki udzielone przez pożyczkodawcę finansowego w Kalifornii zaaranżowane na mocy licencji dla pożyczkodawców Departamentu Nadzoru Biznesowego nr 60DBO-74812

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy