Najlepsze zabezpieczone karty kredytowe z października 2020 r

Category: Limitu Kredytowego
Author:
17 lutego 2021

Nasze ulubione karty zabezpieczone, które pomogą Ci zdobyć kredyt

Publikujemy bezstronne recenzje; nasze opinie są naszymi własnymi opiniami i nie mają na nie wpływu płatności, które otrzymujemy od naszych partnerów reklamowych. Dowiedz się o naszym niezależnym procesie weryfikacji i partnerach w naszymujawnieniu dla reklamodawców.

Kiedy postanowiliśmy znaleźć najlepiej zabezpieczone karty kredytowe, szukaliśmy kart z niskimi opłatami i zachętami, które pomogą Ci podejmować dobre decyzje finansowe. Zabezpieczona karta kredytowa jest jednym z najlepszych narzędzi, których możesz użyć do zbudowania dobrego profilu kredytowego od podstaw lub przywrócenia złego kredytu.

Najlepiej zabezpieczone karty kredytowe
 • Odkryj, że jest zabezpieczony

  najlepiej ogólnie, najlepiej za niskie opłaty, najlepiej zarabiać na nagrodach, najlepiej pod względem obsługi klienta
 • Zabezpieczona karta Mastercard Capital One

  Najlepsza z niskim wymogiem depozytu, najlepsza do złożenia depozytu na ratyBezpieczna wiza od Merrick Bank

  najlepsza bez wymogu posiadania konta bankowego, najlepsza z niskim APRDiscover it® Secured

  Ogólnie najlepszy

  Najlepsze za niskie opłatyNajlepsze do zdobywania nagródNajlepsze dla obsługi klientaDiscover automatycznie dopasuje cały zwrot gotówki, który zarobiłeś pod koniec pierwszego roku.

  Standardowa RRSO (%)22,99% zmiennaRoczna opłata0 USDMinimalna wpłata do aktywacji200 $Umożliwia uaktualnienie do niezabezpieczonej kartytakWpłać kaucję w ratachNie Fakt, że ta karta nie ma rocznej opłaty, czyni ją atrakcyjną od samego początku, ale kiedy dodasz nagrody do tego równania, Odkryj to zabezpieczone jest naprawdę cenne. Zyskasz 2% zwrotu gotówki za zakupy o wartości do 1000 USD na stacjach benzynowych i restauracjach w kwartale. I zarobisz 1% na wszystkim innym. Jeśli zapniesz się i użyjesz tej karty jako kolejnego narzędzia do ogólnej poprawy swojego kredytu, Discover może uaktualnić Twoją kartę do wersji niezabezpieczonej już po ośmiu miesiącach od jej otwarcia.

 • Możliwość zdobycia nagród w postaci zwrotu gotówki podczas budowania kredytu
 • Odpowiedzialne użytkowanie może prowadzić do automatycznej aktualizacji niezabezpieczonej kartyBrak opłaty za transakcje zagraniczneMecz cash-back jako premia za pierwszy rok
 • Niski limit najwyższego wskaźnika zdobywania nagród
 • Przeciętny maksymalny limit kredytowy w porównaniu do innych zabezpieczonych kart
 • Bez opłaty rocznej, uzyskaj zwrot gotówki i zbuduj swój kredyt w sposób odpowiedzialny.
 • To prawdziwa karta kredytowa. Możesz zbudować historię kredytową w trzech głównych biurach kredytowych. Ogólnie rzecz biorąc, karty debetowe i przedpłacone nie mogą pomóc w tworzeniu historii kredytowej.Automatyczne przeglądy rozpoczynające się po 8 miesiącach, aby sprawdzić, czy Discover może przenieść Cię na niezabezpieczoną linię kredytową i zwrócić depozyt.Skorzystaj z obsługi klienta w 100% w Stanach Zjednoczonych i uzyskaj bezpłatną kartę kredytową z wynikiem FICO Credit Score.Capital One® Secured Mastercard®

  Najlepsze z niskim wymaganiem depozytu

  Najlepsze do wpłaty na raty Standardowa RRSO (%)26,99% zmiennaRoczna opłata0 USDMinimalna wpłata do aktywacji49 $Umożliwia uaktualnienie do niezabezpieczonej kartytakWpłać kaucję w ratachtak Większość zabezpieczonych kart kredytowych wymaga wpłaty co najmniej 200 $ w celu aktywacji konta – nie tego. Niektóre osoby kwalifikują się do 200 $ linii kredytowej już przy wpłacie 49 $. To również wspaniałe, że Capital One zaczyna przeglądać Twoje konto pod kątem potencjalnego zwiększenia linii kredytowej, jeśli terminowo dokonasz pierwszych pięciu miesięcznych płatności, ponieważ wyższy limit kredytu ułatwia wypracowanie dobrego wskaźnika wykorzystania kredytu, co pomaga w uzyskaniu zdolności kredytowej.

 • Brak opłaty rocznej
 • Niektórzy posiadacze kart muszą wpłacić tylko 49 lub 99 dolarów za linię kredytową w wysokości 200 dolarówDostęp do wyższego limitu kredytowego możliwy – bez dodatkowego depozytu – po dokonaniu sześciu terminowych płatności
 • Maksymalny limit kredytu to zaledwie 1000 USD
 • Jeden z najwyższych bieżących APR wśród zabezpieczonych kart
 • Minimalny zwrotny depozyt zabezpieczający w wysokości 49, 99 lub 200 USD. Aby złożyć depozyt zabezpieczający, wymagany jest dostęp do autoryzowanego konta bankowego.
 • Dokonaj minimalnego wymaganego depozytu zabezpieczającego, a otrzymasz początkową linię kredytową w wysokości 200 USD. Dodatkowo wpłać więcej pieniędzy przed otwarciem konta, aby uzyskać wyższą linię kredytową.Automatycznie rozważ wyższą linię kredytową w ciągu zaledwie 6 miesięcy.Wybierz własny miesięczny termin płatności i metodę płatności – czek, online lub w lokalnym oddziale.Secured Visa® od Merrick Bank

  Najlepsze bez wymogu posiadania konta bankowego

  Najlepszy z niskim APR Standardowa RRSO (%)17,45% zmiennaRoczna opłata36 USD w pierwszym roku, a następnie 3 USD miesięcznie.Minimalna wpłata do aktywacji200 $Umożliwia uaktualnienie do niezabezpieczonej kartyNieWpłać kaucję w ratachNie W przeciwieństwie do niektórych wydawców kart zabezpieczonych, Merrick Bank nie wymaga posiadania konta czekowego lub oszczędnościowego, aby złożyć wniosek. Posiadacze kart uzyskują również realną siłę nabywczą dzięki stosunkowo wysokim limitom kredytowym – początkowo do 3000 USD i maksymalnie do 10000 USD w czasie. Nigdy nie zalecamy posiadania salda na karcie kredytowej, ale jeśli musisz, stosunkowo niskie oprocentowanie tej karty sprawi, że będzie ona trochę tańsza. Merrick nawet okresowo przegląda konta, aby sprawdzić, czy kwalifikują się do automatycznego zwiększenia limitu kredytowego bez depozytu. Dodatkowo będziesz otrzymywać bezpłatne miesięczne wyniki FICO, które pomogą Ci śledzić postępy w budowaniu kredytu.

 • Wysoki limit kredytowy zapewnia większą siłę nabywczą przy maksymalnej kaucji
 • Konto bankowe nie jest wymagane do złożenia wnioskuBezpłatny dostęp do wyniku FICO
 • Relatywnie wysoka opłata roczna
 • Brak programu premiowego zachęcającego do używania karty lub budowania credi
 • Po zatwierdzeniu uzyskasz początkową linię kredytową opartą na depozycie w wysokości 200 – 3000 USD.
 • Informacje o Twoim koncie są przekazywane do trzech głównych biur informacji kredytowej. Możesz odzyskać i zwiększyć swój kredyt dzięki swoim wynikom.Narzędzia do zarządzania online. Możesz bezpłatnie zarządzać swoim kontem online.Twoje środki z depozytu zabezpieczającego są objęte ubezpieczeniem FDIC.Odpowiedzialność za oszustwa w wysokości 0 USD za nieautoryzowane obciążenia.
 • Jak uzyskać zabezpieczoną kartę kredytową
 • Co należy wiedzieć o zabezpieczonych kartachZabezpieczone karty kredytowe: wady i zaletyWybór odpowiedniej zabezpieczonej kartyWyzwania związane z otrzymaniem karty kredytowejZdobądź kartę będąc bezrobotnymDług zabezpieczony a dług niezabezpieczonyKarty zabezpieczone a karty przedpłaconeNajlepiej zabezpieczone karty kredytoweCo to są karty zabezpieczone i jak działają?

  Zabezpieczone karty kredytowe są podobne do zwykłych, niezabezpieczonych kart kredytowych. Jednak zabezpieczone karty wymagają od wnioskodawców wpłaty depozytu (zwykle minimum 200 USD), aby otworzyć kartę. Depozyt ten jest przechowywany przez emitenta na wypadek, gdybyś nie zapłacił rachunku i zwykle określa Twój limit kredytowy. Zazwyczaj im więcej wpłacisz, tym wyższy jest Twój limit.

  OstrzeżenieZabezpieczony depozyt za kartę nie pokrywa miesięcznego rachunku za kartę. Nadal będziesz winny minimalne miesięczne płatności, a jeśli nie zapłacisz całego salda, zostaną naliczone odsetki, tak jak w przypadku niezabezpieczonej karty kredytowej.

  Możesz odzyskać zabezpieczony depozyt za kartę, gdy zamkniesz konto z dobrą opinią lub zmienisz konto na niezabezpieczone konto karty. Niektórzy wydawcy sprawdzą Twoje konto automatycznie po pewnym czasie i poinformują Cię, czy kwalifikujesz się do otrzymania niezabezpieczonej karty.

  Inną opcją jest zamknięcie konta po zgromadzeniu wystarczającej ilości kredytu, aby można było zatwierdzić lepszą kartę za pośrednictwem innej firmy obsługującej karty kredytowe. To, jak długo trwa ten proces, zależy od tego, jak Twoja ocena kredytowa reaguje na pozytywną historię konta. Jeśli zacząłeś bez kredytu, może minąć tylko sześć miesięcy bezpiecznego korzystania z karty, aby poprawić swój wynik, powiedział The Balance, CPA i starszy analityk finansowy Riley Adams.

  Jeśli jednak odbijasz się od złego kredytu, być może będziesz musiał używać zabezpieczonej karty znacznie dłużej, aby wykazać, że naprawdę zmieniłeś swoje zachowanie kredytowe. Dwóch doradców kredytowych, z którymi rozmawialiśmy, zaleca używanie zabezpieczonej karty do czasu uzyskania dobrej zdolności kredytowej.

  Oto kolejne podsumowanie naszych wyborów dla najlepiej zabezpieczonych kart kredytowych: Najlepiej zabezpieczone karty kredytowe Karta kredytowa Kategoria Roczna opłata Odkryj to zabezpieczoneOgólnie najlepszy0 USD Bezpieczna wiza od Merrick BankNajlepsze bez wymogu posiadania konta bankowego36 USD w pierwszym roku, a następnie 3 USD miesięcznie Capital One Secured MastercardNajlepsze z niskim wymaganiem depozytu0 USDBezpieczna wiza od Merrick BankNajlepszy z niskim APR36 USD w pierwszym roku, a następnie 3 USD miesięcznie Odkryj to zabezpieczoneNajlepsze za niskie opłaty0 USD Odkryj to zabezpieczoneNajlepsze do zdobywania nagród0 USD Odkryj to zabezpieczoneNajlepsze dla obsługi klienta0 USD Capital One Secured MastercardNajlepsze do wpłaty na raty0 USDDla kogo są zabezpieczone karty?

  Jeśli nie masz historii kredytowej lub masz bardzo małą historię kredytową lub słabą historię kredytową i niską ocenę kredytową, zabezpieczona karta może pomóc w zbudowaniu (lub odbudowie) kredytu. W rzeczywistości może to być Twoja jedyna opcja. Banki zazwyczaj chcą sprawdzić, czy w przeszłości zajmowałeś się odpowiedzialnie kredytami, zanim zatwierdzą Cię do zwykłej karty kredytowej. Jednak ponieważ wydawcy zabezpieczonych kart mają depozyt, na który mogą się oprzeć, ryzykowni wnioskodawcy są bardziej skłonni do zatwierdzenia.

  WażnyNie wszyscy emitenci sprawdzą Twoją historię kredytową, kiedy będziesz ubiegać się o zabezpieczoną kartę, ale mogą poprosić o informacje o dochodach, dane konta bankowego, a niektórzy mogą również sprawdzić ostatnie dokumenty upadłości, co może Cię zdyskwalifikować.

  Jakie są wady i zalety kart zabezpieczonych?

  Osoby, które nie mają, mają mało lub zły kredyt mogą się kwalifikować

  Do zatwierdzenia może nie być wymagane sprawdzenie zdolności kredytowej

  Może pomóc w zbudowaniu pozytywnej historii kredytowej

  Powszechnie akceptowana, o ile karta jest powiązana z dużą siecią, taką jak Visa i Mastercard

  Wymagany depozyt

  Limit kredytu może być niski, w zależności od tego, jak duży jest Twój depozyt

  Wysokie stopy procentowe, często powyżej 24%

  Roczne opłaty i inne opłaty są powszechne

  Rzadko oferują nagrody

  Czy karty zabezpieczone naprawdę pomagają kredytowi?

  Tak, jeśli używane mądrze.

  Większość zabezpieczonych wydawców kart zgłasza rachunki do trzech głównych biur kredytowych, więc możesz używać tych kart do wykazania odpowiedzialnego zarządzania kredytem, ​​na przykład terminowych płatności i niskiego salda karty.

  Nie możesz budować kredytu za pomocą karty debetowej lub karty przedpłaconej, ponieważ nie używasz kredytu z tymi kartami, a aktywność na koncie nie jest zgłaszana do biur kredytowych, które sporządzają raporty kredytowe.

  Czego należy szukać w zabezpieczonej karcie?

  Przeglądając oferty zabezpieczonych kart, upewnij się, że mają przynajmniej niektóre z tych korzystnych cech:

  Wstępna kwalifikacjaDzięki wstępnej kwalifikacji możesz porównać sklep bez składania wielu wniosków o wydanie karty. Wstępna kwalifikacja do karty oznacza, że ​​przed formalnym złożeniem wniosku wystawca karty przeprowadzi miękką kontrolę zdolności kredytowej, a nie twardą kontrolę kredytową – co wpłynie na Twoją zdolność kredytową. Firma wydająca kartę otrzyma wystarczające informacje, aby wiedzieć, czy jesteś dobrym kandydatem do otrzymania karty.

  Wstępna kwalifikacja do karty nie gwarantuje, że wydawca zatwierdzi Twój wniosek. Ale to lepsze niż ślepe aplikowanie.

  Umożliwia wpłaty w czasieNiektórzy wydawcy kart zabezpieczonych umożliwiają dokonywanie wpłat w ratach, aby z czasem osiągnąć wyższy limit kredytowy, co jest świetną opcją. Inne karty pozwalają tylko na jednorazowe wpłaty, co oznacza, że ​​będziesz musiał od razu podbić dużą sumę, aby uzyskać dostęp do przyzwoitego limitu kredytowego.

  Wysokie limity kredytoweJest to szczególnie ważne, jeśli karta zezwala na limit kredytowy większy niż depozyt. To rzadkie, ale jest tam. Poza tym kilka innych firm obsługujących karty nadal ogranicza Twój limit kredytowy do kwoty depozytu, ale zezwala na większe limity kredytowe – w niektórych przypadkach nawet do 10 000 USD. Wyższe limity kredytowe ułatwiają utrzymanie salda na znacznie niższym poziomie niż limit kredytowy, co pozwala na kontrolowanie wskaźnika wykorzystania kredytu (kluczowego czynnika przy określaniu zdolności kredytowej).

  Kilka opłatOprócz typowych opłat za karty kredytowe, takich jak opłaty roczne, niektóre zabezpieczone karty pobierają również miesięczne opłaty za utrzymanie, opłatę za wniosek i szereg innych opłat. Unikaj zabezpieczonych kart, które są obciążone dodatkowymi opłatami.

  Firmy obsługujące karty są zobowiązane do ujawnienia informacji o opłatach. Zwykle można je znaleźć, szukając na stronie linku z napisem „Warunki, „Stawki i ujawnienia lub czymś podobnym.

  Narzędzia do monitorowania kredytówPonieważ te karty są przeznaczone do budowania kredytu, wydawcy oferują dostęp do bezpłatnej oceny kredytowej i innych zasobów, które pomogą Ci śledzić postępy i lepiej zrozumieć, jak użycie karty wpływa na Twój wynik.

  Bonus: nagrodyJest to rzadkie, ale kilka zabezpieczonych kart oferuje nagrody. Na przykład, jeśli obciążysz swoją kartę 100 USD, otrzymasz od 1 do 2 USD w postaci nagród w postaci zwrotu gotówki. Oto podstawowe wyjaśnienie, jak działają programy nagród za pomocą kart kredytowych. Nagrody zdecydowanie nie są koniecznością, ale przyjemne do posiadania.

  Jak korzystać z zabezpieczonej karty?
  • Używaj jak zwykłej karty i ładuj tylko tyle, na ile Cię stać.
  • Dokonuj terminowych płatności, najlepiej spłacając saldo w całości każdego miesiąca.Miej oko na swoją zdolność kredytową, aby śledzić poprawę i obserwuj swój raport kredytowy pod kątem błędów lub oszustw.Skontaktuj się z wystawcą karty, gdy Twój wynik kredytowy osiągnie połowę 600 lat, aby sprawdzić, czy kwalifikujesz się do uaktualnienia niezabezpieczonej karty, chyba że automatycznie sprawdzi Twoje konto wcześniej.Gdy Twój kredyt będzie wystarczająco silny, aby kwalifikować się do lepszej, mniej kosztownej karty, złóż wniosek o jedną, zamknij zabezpieczoną kartę i odzyskaj depozyt.Metodologia

   Zbieramy dane z setek kart i oceniamy ponad 55 funkcji, które mają wpływ na Twoje finanse. Robimy to, ponieważ naszą misją jest udzielanie bezstronnych, kompleksowych recenzji kart kredytowych.

   Nasze recenzje są zawsze bezstronne : nikt nie ma wpływu na to, które karty przeglądamy, na sposób, w jaki je przedstawiamy, ani na otrzymane oceny.

   Oceny i recenzje pochodzą bezpośrednio z gromadzonych przez nas danych i naszej wiedzy redakcyjnej. Skupiamy się na trzech obszarach:

   1. Ile to kosztuje? Ponieważ zadłużenie na karcie kredytowej jest najwyższe w historii, uważamy, że należy znać koszt utrzymania salda. Z tego powodu przypisujemy regularnym RRSO znaczną wagę w ogólnych wynikach, a karty otrzymują niskie oceny, jeśli mają szereg drogich opłat.
   2. Jaka jest wartość nagród? Karty gromadzą nagrody w różnych walutach – punkty, mile, zwrot gotówki – a ich wartości są bardzo zróżnicowane. Aby uprościć problem, stworzyliśmy system, który rzetelnie porównuje nagrody i podaje im wartość w dolarach. Robimy to, przyglądając się sposobom zdobywania i wykorzystywania nagród, co obejmuje ocenę typowych nawyków wydawania pieniędzy przez Amerykanów i analizę typowych wzorców podróżowania. Czy to ułatwia Ci życie? Nasz system oceniania faworyzuje karty, które akceptują szeroką gamę profili kredytowych i oferują proste rozwiązania, takie jak sprawdzanie zdolności kredytowej lub kontakt z obsługą klienta. Wreszcie, preferujemy karty kredytowe, które mają kilka narzędzi do radzenia sobie z nieuczciwymi opłatami.Przy każdej recenzji The Balance utrzymujemy karty kredytowe zgodnie z tymi standardami i stawiamy poprzeczkę wysoko. Chociaż zdajemy sobie sprawę z atrakcyjności atrakcyjnych funkcji, takich jak sześciocyfrowe premie za rejestrację, nasze podejście gwarantuje, że karty kredytowe o najlepszej kombinacji wartości, przystępnej ceny i dostępności uzyskują najwyższe wyniki. Zobacz naszą pełną metodologię, aby uzyskać więcej informacji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy