Ile kosztuje refinansowanie

Ile kosztuje refinansowanie
Category: Przez Ciebie
Author:
16 października 2020

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną, wspieraną przez reklamy porównywarką. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.

Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

  • 3 sierpnia 2020 /
  • 3 minuty czytania

Podziel się tą stroną

Dzielić

W Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

Rzetelność redakcyjna

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

Kluczowe zasady

Cenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

Niezależność redakcyjna

Redakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

Jak zarabiamy pieniądze

Masz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne stawki i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy lub w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą wpływać na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.
Zaczynaj

Refinansowanie kredytu hipotecznego może obniżyć oprocentowanie, skrócić okres kredytowania lub przekształcić kapitał własny w fundusze, których potrzebujesz – ale podobnie jak w przypadku pierwszego kredytu hipotecznego, należy wziąć pod uwagę koszty zamknięcia.

Ile kosztuje refinansowanie?

Średnie koszty zamknięcia refinansowania kredytu hipotecznego wynoszą około 5000 USD, chociaż koszty różnią się w zależności od wielkości kredytu oraz stanu i hrabstwa, w którym mieszkasz, zgodnie z danymi Freddie Mac. Ogólnie rzecz biorąc, możesz spodziewać się zapłaty od 2 do 5 procent kwoty głównej pożyczki w kosztach zamknięcia. Na przykład w przypadku refinansowania kredytu hipotecznego w wysokości 200 000 USD koszty zamknięcia mogą wynosić od 4 000 do 10 000 USD.

Oto zestawienie opłat zwykle zawartych w kosztach zamknięcia refinansowania:

Koszty zamknięcia Opłata
Opłata za zgłoszenie 75–300 USD lub więcej
Opłata za powstanie i / lub ubezpieczenie 0,5% -1,5% kapitału pożyczki
Opłata za nagranie Koszt zależy od lokalizacji
Opłata za wycenę 300–400 USD lub więcej
Opłata za sprawdzenie zdolności kredytowej 25 USD lub więcej
Usługi tytułów 700-900 USD
Opłata za ankietę 150–400 USD
Adwokat / opłata za zamknięcie 500-1 000 USD

Jak obniżyć koszt refinansowania

Istnieje wiele sposobów na obniżenie kosztów podczas refinansowania kredytu hipotecznego.

1. Zwiększ swoją zdolność kredytową

Im lepszy kredyt, tym niższe oprocentowanie, do którego będziesz kwalifikować się przy refinansowaniu. Aby uzyskać najlepszą możliwą stopę procentową, popracuj nad poprawą kredytu, zanim zaczniesz ubiegać się o refinansowanie. Sprawdź swój raport kredytowy na AnnualCreditReport.com i przejrzyj go pod kątem błędów. Jeśli zauważysz błąd, możesz go zakwestionować, kontaktując się z agencjami kredytowymi (Equifax, Experian lub TransUnion). Utrzymuj swój kredyt, opłacając wszystkie rachunki na czas, utrzymując saldo karty kredytowej znacznie poniżej limitu i płacąc więcej niż kwota minimalna, jeśli to możliwe.

2. Porównaj oferty i stawki kredytów hipotecznych

Rozejrzyj się, aby porównać stopy refinansowania i warunki kilku banków i firm hipotecznych. Możesz współpracować z brokerem kredytów hipotecznych, aby uzyskać szereg ofert. Nie pomijaj również konsultacji z istniejącym pożyczkodawcą hipotecznym – jako stały klient możesz kwalifikować się do rabatów lub specjalnych ofert, które mogą znacznie obniżyć całkowite koszty.

3. Negocjuj koszty zamknięcia

Podobnie jak w przypadku pierwszego kredytu hipotecznego, przyjrzyj się bliżej oszacowaniu kredytu od pożyczkodawcy, aby zobaczyć podział kosztów. Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, negocjując koszty zamknięcia, zwłaszcza jeśli robiłeś zakupy i masz w ręku więcej niż jedną ofertę refinansowania. Jeśli niektóre opłaty wydają się niezwykle wysokie, w tym opłata za wniosek, opłata za ubezpieczenie lub opłata za blokadę kursu, warto zapytać pożyczkodawcę, aby sprawdzić, czy można je obniżyć.

„Najlepiej zrobić zakupy porównawcze” – mówi Kim Bragman, prezes zarządu nieruchomości w San Antonio. „Nie chodzi tu tyle o negocjacje, ile o szukanie najlepszych cen, zarówno pod względem stóp procentowych, jak i kosztów zamknięcia.”

4. Poproś o zwolnienie z opłat

W tym samym duchu zapytaj swój bank lub pożyczkodawcę, czy zniesie lub obniży opłatę za wniosek lub opłatę za sprawdzenie zdolności kredytowej. Możesz również sprawdzić, czy pozwoli ci to zrezygnować z nowej oceny domu lub ankiety, jeśli niedawno ją wykonałeś. Twój pożyczkodawca może chcieć z Tobą współpracować, szczególnie jeśli jesteś już klientem.

5. Oceń, czy kupować punkty hipoteczne

Jeśli chcesz obniżyć koszty zamknięcia, zastanów się, czy warto kupić kredyt hipoteczny lub punkty rabatowe. Kupowanie punktów obniża oprocentowanie, ale zwykle jest najlepsze tylko wtedy, gdy spodziewasz się posiadania domu przez długi czas. Możesz skorzystać z kalkulatora refinansowania kredytu hipotecznego Bankrate, aby określić, czy warto kupować punkty podczas refinansowania.

6. Idź ze swoim pierwotnym ubezpieczycielem

Możesz spróbować obniżyć koszty obsługi tytułu, pytając obecną firmę ubezpieczającą tytuł, ile by to kosztowało za ponowne wystawienie polisy na refinansowaną pożyczkę. Może to kosztować mniej niż rozpoczęcie od nowa z nową firmą lub polisą.

7. Rozważ niezamknięcie refinansowania kosztów

Jeśli masz mało gotówki, rozważ refinansowanie bez kosztów zamknięcia. To nie jest darmowe, ale oznacza, że ​​nie będziesz musiał uiszczać opłat przy zamknięciu. Zamiast tego pożyczkodawca albo podniesie stopę procentową, albo złoży koszty zamknięcia nowej pożyczki.

Zaletą refinansowania bez kosztów zamknięcia jest to, że nie musisz wymyślać tysięcy dolarów, aby uiścić opłaty przy podpisywaniu pożyczki. Wadą jest jednak to, że możesz zapłacić więcej przez cały okres pożyczki.

„To naprawdę zależy od tego, jak długo planujesz przebywać w domu” – mówi Bragman. „Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z kosztów zamknięcia, ale masz wysokie oprocentowanie pożyczki, może się to sumować i w dłuższej perspektywie możesz zapłacić więcej”.

Konkluzja

Koszty zamknięcia refinansowania mogą być znaczne, więc poświęć trochę czasu na rozejrzenie się za korzystną ofertą i porównaj szacunki kredytu, aby zrozumieć wszystkie związane z tym koszty. Warto też spróbować negocjować z pożyczkodawcą, bo czasem można znieść lub obniżyć koszty zamknięcia.

Wyróżnione zdjęcie autorstwa 5m3 zdjęć Getty Images.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy