Firmy obsługujące karty kredytowe: które są największe? A które są najlepsze?

Author:
17 lutego 2021

Przy tak wielu firmach obsługujących karty kredytowe łatwo jest zostać przytłoczonym. Jaka jest między nimi różnica? Czy jeden jest lepszy od drugiego?

W tym artykule przedstawiamy przegląd największych firm obsługujących karty kredytowe według krajowego wolumenu zakupów w 2018 roku.

A jeśli chodzi o to, czy są to też najlepsze firmy obsługujące karty kredytowe? Musisz sam zdecydować.

Jakie są największe firmy obsługujące karty kredytowe?

Najpierw pokrótce omówimy największe sieci kart kredytowych na podstawie ich wolumenu zakupów w USA w 2019 roku.

 1. Wiza: 2,09 bln USD
 2. Mastercard: 910 miliardów dolarów American Express: 821 miliardów dolarów Odkryj: 146 miliardów dolarówDwie pierwsze – Visa i Mastercard – to wyłącznie sieci, co oznacza, że ​​ułatwiają transakcje, ale nie wydają własnych kart. Z drugiej strony American Express i Discover służą zarówno jako sieci, jak i emitenci.

  Przeczytaj więcej Wydawcy kart kredytowych a sieci – jaka jest różnica?

  Jeśli chcesz mieć kartę Visa lub Mastercard, musisz złożyć wniosek w jednym z banków, które wydają jej karty, takim jak Chase lub Citi. Bank wydający określi również większość ważnych cech Twojej karty, takich jak roczna opłata, dodatkowe korzyści i oprocentowanie.

  Podsumowanie? Chociaż ciekawie jest zobaczyć, które sieci płatnicze dominują, nie jest to szczególnie przydatne. Dlatego skupiliśmy się na emitentach (lub tych, którzy są zarówno wydawcami, jak i sieciami) dla tej listy głównych firm obsługujących karty kredytowe. (Ponieważ najnowsze dane pochodzą z 2018 r. Dla większości emitentów, poniższe wolumeny dla American Express i Discover różnią się nieznacznie od powyższych).

  Największe firmy obsługujące karty kredytowe pod względem wielkości zakupów. Zdjęcie: Raport Nilsona

  1. American Express: 754,92 mld USD

  Jak wspomniano powyżej, American Express jest zarówno wydawcą, jak i siecią. Jest to największy wystawca kart kredytowych pod względem wielkości zakupów, prawdopodobnie dlatego, że większość jego kart jest skierowana do osób o wysokich wydatkach z dobrym lub doskonałym kredytem.

  Według badań JD Power jest to również jeden z najlepszych wydawców kart kredytowych pod względem satysfakcji klientów.

  Oprócz kart premium – takich jak The Platinum Card® od American Express, która oferuje zabójczy dostęp do poczekalni na lotnisku i kredyty na przejazdy – Amex jest znany z kart spożywczych i paliwowych. Na przykład karta Blue Cash Preferred® od American Express zapewnia 6% zwrotu gotówki w supermarketach w USA (do 6000 USD rocznie, a następnie 1%) i 3% na stacjach benzynowych w USA.

  Karta Blue Cash Preferred® od American ExpressDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 3. NAJWAŻNIEJSZE
 4. Zyskaj 250 USD na wyciągu po wydaniu 1000 USD na zakupy przy użyciu nowej karty w ciągu pierwszych 3 miesięcy.
 5. 6% Cash Back w amerykańskich supermarketach do 6000 $ rocznie w zakupach (następnie 1%).6% zwrotu gotówki na wybrane subskrypcje transmisji strumieniowej w USA.3% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych w USA oraz w tranzycie (w tym taksówki / wspólne przejazdy, parking, opłaty drogowe, pociągi, autobusy i inne). 1% zwrotu gotówki przy innych zakupach.Niska początkowa RRSO: 0% przez 12 miesięcy na zakupy od daty otwarcia konta, następnie zmienna stopa procentowa, obecnie 13,99% do 23,99%.Plan It® daje możliwość wyboru zakupów o wartości 100 USD lub więcej, aby podzielić je na miesięczne płatności ze stałą opłatą i bez odsetek.Zwrot gotówki jest otrzymywany w postaci nagród w dolarach, które można wykorzystać jako kredyt na wyciągu.Opłata roczna w wysokości 95 USDObowiązują warunki.American Express jest reklamodawcą niejawnych informacji o kartach kredytowych.

  Karta Blue Cash Everyday® od American ExpressDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 6. NAJWAŻNIEJSZE
 7. Uzyskaj środki w wysokości 150 USD po wydaniu 1000 USD na zakupy przy użyciu nowej karty w ciągu pierwszych 3 miesięcy.
 8. 3% Cash Back w amerykańskich supermarketach (do 6000 $ rocznie w zakupach, a następnie 1%).2% zwrotu gotówki na stacjach benzynowych w USA oraz w wybranych domach towarowych w USA.1% zwrotu na inne zakupy.Niska początkowa RRSO: 0% przez 15 miesięcy na zakupy od daty otwarcia konta, następnie zmienna stopa, 13,99% do 23,99%.Plan It® daje możliwość wyboru zakupów o wartości 100 USD lub więcej, aby podzielić je na miesięczne płatności ze stałą opłatą i bez odsetek.Cash back jest otrzymywany w postaci Reward Dollars, które można wymienić na kredyty na wyciągu.Brak opłaty rocznej.Obowiązują warunki.American Express jest reklamodawcą niejawnych informacji o kartach kredytowych.

  Platinum Card® od American ExpressDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 9. NAJWAŻNIEJSZE
 10. Zdobądź 60000 punktów Membership Rewards® po użyciu nowej karty do zrobienia zakupów o wartości 5000 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy.
 11. Ciesz się statusem VIP i do 200 USD oszczędności Uber na zamówieniach przejazdów lub jedzenia w USA rocznie. Statusy Uber Cash i Uber VIP są dostępne tylko dla członków posiadających kartę podstawową.5X punktów Membership Rewards® za loty zarezerwowane bezpośrednio w liniach lotniczych lub w American Express Travel.5X punktów Membership Rewards w hotelach opłaconych z góry zarezerwowanych na amextravel.com.Ciesz się dostępem do Global Lounge Collection, jedynego programu dostępu do poczekalni na lotnisku z kartą kredytową, który obejmuje własne poczekalnie na całym świecie.Otrzymuj bezpłatne korzyści o średniej łącznej wartości 550 USD dzięki programowi Fine Hotels & Resorts® w ponad 1000 obiektów. Ucz się więcej.Zwrot opłaty lotniczej w wysokości 200 USD, do 200 USD na wyciągu w roku kalendarzowym w postaci opłat za bagaż i więcej w jednej kwalifikującej się linii lotniczej.Zdobądź do 100 $ na wyciągu rocznie za zakupy w Saks Fifth Avenue na swojej Platinum Card®. To do 50 USD w kredytach na wyciągach półrocznych. Wymagana rejestracja.Opłata roczna w wysokości 550 USD.Obowiązują warunki.Zobacz ceny i opłatyAmerican Express jest reklamodawcą niejawnych informacji o kartach kredytowych.

  2. Chase: 739,48 miliarda dolarów

  Chase, drugi pod względem wielkości emitent, jest największym wydawcą kart w sieciach Visa i Mastercard.

  Wiele z jego kart jest częścią programu Chase Ultimate Rewards, który umożliwia zbieranie punktów wymienialnych na loty, pobyty w hotelu, kredyty na wyciągach lub karty podarunkowe.

  Podobnie jak w przypadku American Express, będziesz potrzebować głównie dobrego lub doskonałego kredytu, aby złapać te karty, z których wiele obejmuje poważne korzyści i premie wstępne (które zapewniają mnóstwo punktów bonusowych za wydanie określonej kwoty w ciągu pierwszych trzech miesięcy na koncie otwarcie).

  Na przykład Chase Freedom Flex℠ zarabia 5% zwrotu gotówki w rotacyjnych kategoriach bonusowych – a karta Chase Sapphire Preferred® daje 2X punktów / dolara na zakupach podróży i jest objęta podstawowym ubezpieczeniem wynajmu samochodu. Chase Sapphire Reserve®, jej karta super premium, oferuje również dostęp do poczekalni, kredyt na opłatę za zgłoszenie do Global Entry lub TSA PreCheck oraz bezpłatne członkostwo w Lyft Pink. Biznesowe karty kredytowe Chase’s Ink to również solidny wybór dla właścicieli małych firm.

  Chase Freedom Flex℠DetaleChase Sapphire Preferred® CardDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 12. NAJWAŻNIEJSZE
 13. Zdobądź 80 000 punktów bonusowych po wydaniu 4 000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta. To 1000 $ na podróż, jeśli wykorzystasz Chase Ultimate Rewards (R).
 14. 2 razy więcej punktów za podróże i posiłki w restauracjach na całym świecie, kwalifikujące się usługi dostawy, jedzenie na wynos i kolację poza domem oraz 1 punkt za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupy.Uzyskaj 25% więcej wartości, wymieniając się na przeloty, hotele, wynajem samochodów i rejsy za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards. Na przykład 80 000 punktów jest warte 1000 USD na podróż.Uzyskaj nieograniczone dostawy z opłatą za dostawę 0 USD i obniżonymi opłatami za obsługę przy zamówieniach powyżej 12 USD przez co najmniej jeden rok na kwalifikujące się zakupy żywności za pomocą DashPass, usługi subskrypcyjnej DoorDash. Aktywuj do 31.12.2021.Zdobądź 5X punktów za przejażdżki Lyft do marca 2022 r. To 3X punktów oprócz 2X punktów, które już zdobyłeś za podróże.Chase Sapphire Reserve®DetaleWskazówka poufnaZastanawiasz się, do jakich kart możesz się kwalifikować? Zależy to od Twojej zdolności kredytowej (historii kredytowej i ocen kredytowych, a także innych czynników, takich jak dochód). Oto, jak uzyskać bezpłatne wyniki kredytowe od FICO – im lepsze, tym szersze będą Twoje możliwości. Nie martw się jednak, jeśli nie są świetne: istnieje wiele kart do odbudowy kredytu, z kilkoma solidnymi opcjami od Capital One i Discover.

  3. Citibank: 410,43 mld USD

  Na odległym trzecim miejscu, ale wciąż z rocznymi zakupami przekraczającymi 400 miliardów dolarów, znajduje się Citibank. Przede wszystkim ten bank wydaje jedną z naszych ulubionych kart kredytowych typu cash back: Citi ® Double Cash Card – oferta 18 miesięcy BT, która zapewnia zryczałtowany 2% zwrot gotówki za wszystko (musi zapłacić co najmniej minimalną należność w terminie).

  Posiada również kilka interesujących kart pod wspólną marką, w tym kartę Costco Anywhere Visa ® firmy Citi, która zapewnia zwrot gotówki w wysokości 2% w Costco i 4% na stacjach benzynowych w USA (te ostatnie do 7 000 USD wydawanych rocznie), a także kilka kart partnerskich w American Airlines.

  Citi ® Double Cash Card – oferta 18 miesięcy BTDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 15. NAJWAŻNIEJSZE
 16. Zarabiaj 2% na każdym zakupie z nieograniczonym 1% zwrotem gotówki przy zakupie plus dodatkowy 1%, gdy płacisz za te zakupy.
 17. Aby otrzymać zwrot gotówki, spłać co najmniej minimalną należną kwotę w terminie.Oferta przeniesienia salda: 0% początkowej RRSO od transferów salda przez 18 miesięcy. Następnie zmienna APR będzie wynosić 13,99% – 23,99%, w oparciu o Twoją zdolność kredytową.Przelewy salda nie zapewniają zwrotu gotówki.W przypadku przeniesienia salda za zakupy zostaną naliczone odsetki, chyba że spłacisz całe saldo (w tym saldo salda) do terminu płatności każdego miesiąca.Opłata za przelew salda wynosi 5 USD lub 3% kwoty każdego przelewu, w zależności od tego, która z tych kwot jest większa.Standardowa zmienna RRSO dla planu Citi Flex wynosi 13,99% – 23,99% w oparciu o Twoją zdolność kredytową. Citi Flex Plan udostępnia oferty według uznania Citi.Citi jest reklamodawcą Insider kart kredytowych.

  Karta Costco Anywhere Visa ® firmy CitiDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 18. NAJWAŻNIEJSZE
 19. Odkryj jedną z najlepszych kart lojalnościowych Citi, zaprojektowaną wyłącznie dla członków Costco
 20. 4% zwrotu gotówki za kwalifikujące się paliwo za pierwsze 7 000 USD rocznie, a następnie 1%3% zwrotu gotówki w restauracjach i kwalifikujących się zakupach podróży2% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy w Costco i Costco.com1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupyBrak opłaty rocznej z opłaconym członkostwem Costco i brak opłat za transakcje zagraniczne przy zakupachOtrzymuj coroczny certyfikat nagrody za kartę kredytową, który można wymienić na gotówkę lub towary w magazynach US Costco, w tym w Puerto RicoStandardowa zmienna APR dla Citi Flex Plan wynosi 15,24%. Citi Flex Plan udostępnia oferty według uznania Citi.Citi jest reklamodawcą Insider kart kredytowych.

  Citi ® / AAdvantage ® Platinum Select ® World Elite Mastercard ®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 21. NAJWAŻNIEJSZE
 22. Zdobądź 50 000 mil premiowych American Airlines AAdvantage ® po zakupach w wysokości 2500 USD w ciągu pierwszych 3 miesięcy od otwarcia konta
 23. Zdobądź 2 mile AAdvantage ® za każdego dolara wydanego na stacjach benzynowych i restauracjachZdobądź 2 mile AAdvantage ® za każdego dolara wydanego na kwalifikujące się zakupy American AirlinesZdobądź zniżkę na loty American Airlines w wysokości 125 USD po wydaniu 20000 USD lub więcej na zakupy w ciągu roku posiadania karty i odnowieniu kartyBrak opłat za transakcje zagranicznePierwsza sztuka bagażu rejestrowanego jest bezpłatna na krajowych trasach American Airlines dla Ciebie i maksymalnie czterech osób towarzyszących podróżujących z Tobą w ramach tej samej rezerwacjiCiesz się preferowanym wejściem na pokład podczas lotów American AirlinesStandardowa zmienna RRSO dla planu Citi Flex wynosi 15,99% – 24,99%, w oparciu o Twoją zdolność kredytową. Citi Flex Plan udostępnia oferty według uznania Citi.Informacje związane z Citi ® / AAdvantage ® Platinum Select ® World Elite Mastercard ® zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

  4. Bank of America: 360,73 mld USD

  Jako jeden z największych wydawców kart kredytowych, nie jest zaskoczeniem, że Bank of America oferuje szereg kart dla osób o ocenach kredytowych od słabych do doskonałych. Chociaż nie znajdziesz tutaj żadnych kart kredytowych premium – tak jak w przypadku Chase lub Amex – znajdziesz wiele przyzwoitych kart z niskimi opłatami rocznymi lub bez nich.

  Na przykład karta kredytowa Bank of America® Cash Rewards oferuje zwrot gotówki w wysokości 2–3% w kilku głównych kategoriach premii, takich jak artykuły spożywcze, gaz i posiłki. A karta kredytowa Bank of America® Travel Rewards jest w porządku w przypadku karty podróżnej bez opłaty rocznej.

  Bank of America® Cash Rewards Credit CardDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 24. NAJWAŻNIEJSZE
 25. Brak opłaty rocznej
 26. Bonus w postaci nagród gotówkowych w wysokości 200 USD po dokonaniu zakupów o wartości co najmniej 1000 USD w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia kontaNOWA OFERTA: Zmaksymalizuj swój zwrot gotówki w wybranej kategorii: gaz, zakupy online, restauracja, podróże, apteki lub majsterkowanie / wyposażenie domuTeraz zdobądź 3% zwrotu gotówki w wybranej kategorii i 2% w sklepach spożywczych i klubach hurtowych (do 2500 USD w kategorii łączonego wyboru / sklepie spożywczym / hurtowych kwartalnych zakupach klubowych) i nieograniczony 1% na wszystkich innych zakupachMożesz zaktualizować wybraną kategorię dla przyszłych zakupów raz w miesiącu kalendarzowym za pomocą aplikacji bankowości mobilnej lub bankowości internetowej lub nic nie robić i pozostaje taka samaNagrody nie wygasają0% RRSO dla początkowych 12 cykli rozliczeniowych za zakupy i dla wszelkich transferów salda dokonanych w ciągu pierwszych 60 dni. Po zakończeniu oferty początkowej RRSO, będzie obowiązywać 16,24% – 26,24% zmiennej RRSO. Opłata w wysokości 3% (min. 10 USD) dotyczy transferów saldaJeśli jesteś członkiem Preferred Rewards, możesz zarobić 25% – 75% więcej gotówki przy każdym zakupieKarta kredytowa Bank of America® Travel RewardsDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 27. NAJWAŻNIEJSZE
 28. Zdobądź nieograniczone 1,5 punktu za każdego dolara wydanego na wszystkie zakupy, bez opłaty rocznej i opłat za transakcje zagraniczne, a Twoje punkty nie tracą ważności
 29. 25 000 punktów bonusowych online po dokonaniu co najmniej 1000 $ zakupów w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta – może to być 250 $ na wyciągu na zakupy podróżneSkorzystaj z karty, aby zarezerwować podróż, jak i gdzie chcesz – nie musisz ograniczać się do określonych witryn internetowych z niedostępnymi datami lub ograniczeniamiWymień punkty na środki na płatności za loty, hotele, pakiety wakacyjne, rejsy, wynajem samochodów lub opłaty za bagażWyposażony w technologię chipową zapewniającą większe bezpieczeństwo i ochronę terminali z obsługą chipów0% RRSO dla początkowych 12 cykli rozliczeniowych za zakupy. Po zakończeniu wstępnej RRSO będzie obowiązywać 17,24% – 25,24% zmiennej RRSOJeśli jesteś członkiem Preferred Rewards, możesz zdobyć 25% – 75% więcej punktów za każdy zakupKarta kredytowa Bank of America® Premium Rewards®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 30. NAJWAŻNIEJSZE
 31. Otrzymaj 50000 punktów bonusowych – o wartości 500 $ – po dokonaniu co najmniej 3000 $ zakupów w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta
 32. Zdobądź nieograniczone 2 punkty za każdego dolara wydanego na podróże i posiłki oraz nieograniczone 1,5 punktu za każdego dolara wydanego na wszystkie inne zakupyJeśli jesteś członkiem Bank of America Preferred Rewards, możesz zdobyć 25% -75% więcej punktów przy każdym zakupieNie ma limitu punktów, które możesz zdobyć, a Twoje punkty nie tracą ważnościZrealizuj, aby otrzymać zwrot gotówki jako kredyt na wyciągu, wpłać na kwalifikujące się konta Bank of America®, kredyt na kwalifikujące się konta Merrill Edge® i Merrill Lynch® lub karty podarunkowe lub zakupy w Bank of America Travel CenterUzyskaj do 200 USD w połączonych kredytach na wypadek wypadków i przyspieszonych kontroli na lotnisku + cenne ubezpieczenia podróżneBrak opłat za transakcje zagraniczneNiska opłata roczna 95 USD5. Capital One: 336,91 mld USD

  Capital One jest świetnym wydawcą dla podróżujących za granicę, ponieważ jego karty nie mają żadnych opłat za transakcje zagraniczne (2% –3% marży na międzynarodowych zakupach, którą pobiera wielu innych wydawców). Dla poważnych podróżników karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards konkuruje z kartami takimi jak Chase Sapphire Preferred®.

  Posiada również solidną kartę kredytową typu cash back, kartę kredytową Capital One® Quicksilver® Cash Rewards oraz jedną z najlepszych kart do odbudowy kredytu, Capital One® Secured Mastercard®.

  Karta kredytowa Capital One® Venture® RewardsDetaleInformacje dotyczące karty kredytowej Capital One® Venture® Rewards zostały zebrane przez Insider kart kredytowych i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

  Karta kredytowa Capital One® Quicksilver® Cash RewardsDetaleInformacje związane z kartą kredytową Capital One® Quicksilver® Cash Rewards zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani przekazane przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

  Capital One® Secured Mastercard®DetaleInformacje związane z Capital One® Secured Mastercard® zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez emitenta lub dostawcę tego produktu.

  Wskazówka poufnaChociaż podajemy tutaj APR zakupu dla każdej karty, najlepszym podejściem jest opłacenie wyciągu w całości w każdym cyklu rozliczeniowym (chyba że masz stawkę 0%). W ten sposób nigdy nie będziesz winien żadnych odsetek!

  6. Bank USA: 145,69 mld USD

  Na szóstym miejscu na tej liście kart kredytowych pojawia się amerykański bank, dzielny bank, który może być lepiej znany ze swoich kont czekowych i oszczędnościowych niż z kart kredytowych.

  Mimo to ma kartę na każdą potrzebę: karta US Bank Visa® Platinum ma długi 0% RRSO, karta US Bank Cash + Visa Signature® pozwala wybrać dwie kategorie premii 5% cashback (choć najwięksi gracze, jak sklepy spożywcze i stacje benzynowe są wyłączone).

  US Bank oferuje również szereg kart spożywczych pod wspólną marką w sieciach takich jak Kroger i Ralph’s, chociaż często lepiej będzie, jeśli wybierzesz jedną z ogólnych opcji spożywczych Amex.

  Karta US Bank Visa® PlatinumDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 33. NAJWAŻNIEJSZE
 34. 0% początkowej RRSO przez 20 cykli rozliczeniowych zakupów i przeniesień salda, następnie 14,99–24,99% Zmienna
 35. Oszczędności w różnych punktach sprzedaży dzięki zniżkom wizowymOchrona podróży i zakupówOchrona telefonu komórkowegoDarmowy VantageScore na podstawie raportu kredytowego TransUnionBrak opłaty rocznejKarta US Bank Cash + Visa Signature®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 36. NAJWAŻNIEJSZE
 37. Zarób do 550 $ w gotówce w pierwszym roku.
 38. Bonus 150 $ po wydaniu 500 $ na kwalifikujące się zakupy netto w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta.5% zwrotu gotówki za pierwsze 2000 USD w kwalifikujących się zakupach netto (100 USD na kwartał) w dwóch wybranych kategoriach. To daje 400 $ zwrotu gotówki!2% zwrotu gotówki za wybór jednej codziennej kategorii, takiej jak stacje benzynowe lub sklepy spożywcze.1% zwrotu gotówki za wszystkie inne kwalifikujące się zakupy netto.Brak limitu całkowitej zarobionej gotówki.0% Intro APR * od transferów salda przez 12 cykli rozliczeniowych. Następnie zmienna RRSO obecnie 13,99% – 23,99%Brak opłaty rocznej *Wspaniała oferta od US Bank, World Most Ethical Company® 2020 – Ethisphere Institute, luty 2020Karta Visa Infinite® z rezerwą wysokościową US BankDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 39. NAJWAŻNIEJSZE
 40. 3X punktów za dolara za zakupy w podróży i portfelem mobilnym.
 41. 50000 punktów bonusowych za wydanie 4500 $ w ciągu pierwszych 90 dni członkostwa, co odpowiada 750 $ na zwrot kosztów podróży.$ 325 rocznego kredytu na podróże.Kredyt na opłatę aplikacyjną za Global Entry (100 USD) lub TSA Pre✓ (85 USD), raz na cztery lata.Podwyższony status w hotelach i kurortach Relais & Cheaux.12-miesięczne członkostwo w Priority Pass Select w celu uzyskania dostępu do poczekalni na lotnisku.12 bezpłatnych przepustek Gogo Inflight WiFi rocznie.Brak opłat za transakcje zagraniczne.Opłata roczna w wysokości 400 USD, 75 USD za dodatkowych autoryzowanych użytkowników.7. Odkryj: 139,03 miliarda dolarów

  Podobnie jak Amex, Discover jest zarówno wydawcą, jak i siecią. Według JD Power to także najlepszy wystawca kart kredytowych pod względem satysfakcji klientów.

  Chociaż ma reputację mile widzianego w znacznie mniejszej liczbie miejsc niż Visa, Mastercard lub Amex, Discover twierdzi, że jest akceptowany przez ponad 95% sprzedawców obsługujących karty kredytowe w USA. Prawdopodobnie będzie dobrze w większości krajowych sieci, innymi słowy, ale może napotkać więcej trudności w lokalnych sklepach typu mom and pop.

  Chociaż Discover na ogół nie oferuje mnóstwa korzyści ani nagród, jego karty są nadal warte obejrzenia. Ponieważ mogą być łatwiejsze do zdobycia, są dobrym sposobem na rozpoczęcie korzystania z kart kredytowych – szczególnie dla studentów i osób, które przebudowują.

  Discover it® SecuredDetaleInformacje związane z Discover it® Secured zostały zebrane przez Insider karty kredytowej i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

  Discover it® Cash BackDetaleInformacje związane z Discover it® Cash Back zostały zebrane przez Insider kart kredytowych i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

  Discover it® Student chromeDetaleInformacje związane z Chrome Discover it® Student zostały zebrane przez Credit Card Insider i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę lub dostawcę tego produktu.

  Wskazówka poufnaW przypadku zabezpieczonej karty musisz wpłacić depozyt zabezpieczający, który w większości przypadków służy jako limit kredytowy. Karty zabezpieczone różnią się od kart debetowych tym, że oferują 0 USD odpowiedzialności za oszustwa – i pomagają w budowaniu kredytu. Przed złożeniem wniosku o zabezpieczoną kartę kredytową upewnij się, że jej wystawca zgłosi Twoje zachowanie do wszystkich trzech głównych biur kredytowych (większość to robi, w tym wszyscy najwięksi emitenci).

  8. Wells Fargo: 134,06 miliarda dolarów

  Uzupełnieniem listy najlepszych firm obsługujących karty kredytowe jest Wells Fargo.

  Należy jednak pamiętać, że wśród czołowych wydawców kart kredytowych Wells Fargo zajmuje ostatnie miejsce pod względem satysfakcji klientów. Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że w ostatnich latach doświadczył serii skandali.

  Jeśli chodzi o karty, oferta Wells Fargo jest dość zwyczajna. Powiedzielibyśmy, że najbardziej godną uwagi kartą jest Wells Fargo Platinum, która oferuje 0% APR przez 18 miesięcy.

  Wells Fargo PlatinumDetalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 42. NAJWAŻNIEJSZE
 43. Spłacaj saldo zamiast odsetek dzięki najdłuższemu intro APR Wells Fargo
 44. Opłata roczna 0 USDUzyskaj ochronę do 600 USD na swój telefon komórkowy (z zastrzeżeniem odliczenia 25 USD) przed uszkodzeniem objętym ubezpieczeniem lub kradzieżą, płacąc miesięczny rachunek za telefon komórkowy za pomocą karty Wells Fargo PlatinumŁatwy dostęp do wyniku kredytowego FICO® dzięki Wells Fargo Online®Ochrona bez odpowiedzialności za szybko zgłaszane nieautoryzowane transakcjeWygodne narzędzia ułatwiające tworzenie budżetu i zarządzanie wydatkami za pomocą My Money MapWybierz „Zastosuj teraz, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach produktu, warunkach i zasadachKarta Wells Fargo Propel American Express®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 45. NAJWAŻNIEJSZE
 46. Zdobądź 20000 punktów bonusowych, wydając 1000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy – to 200 USD w gotówce
 47. Opłata roczna 0 USD i brak opłaty za przewalutowanieZdobądź 3 razy więcej punktów za jedzenie poza domem i zamówienieZdobądź 3X punktów za podróże, w tym loty, hotele, kwatery u rodziny i wynajem samochodówZdobądź 3 razy więcej punktów na stacjach benzynowych, wspólnych przejazdach i transporcie publicznymZdobądź 3X punktów w popularnych serwisach streamingowychZdobądź 1X punktów za inne zakupyWybierz „Zastosuj teraz, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach produktu, warunkach i zasadachKarta Wells Fargo Cash Wise Visa®Detalebezpiecznie na stronie internetowej emitenta

 48. NAJWAŻNIEJSZE
 49. Zdobądź 150 $ premii pieniężnej po wydaniu 500 $ w ciągu pierwszych 3 miesięcy
 50. Zdobądź nieograniczone 1,5% nagród pieniężnych za zakupyCiesz się 1,8% nagrodami pieniężnymi za kwalifikujące się zakupy z portfelem cyfrowym, takie jak Apple Pay® lub Google Pay , w ciągu pierwszych 12 miesięcy od otwarcia kontaŻadne ograniczenia kategorii, rejestracje i nagrody pieniężne nie wygasają, dopóki Twoje konto pozostaje otwarteUzyskaj ochronę do 600 USD na swój telefon komórkowy (z zastrzeżeniem odliczenia 25 USD) przed uszkodzeniem objętym ubezpieczeniem lub kradzieżą, płacąc miesięczny rachunek za telefon komórkowy za pomocą karty Wells Fargo Cash Wise Visa®Opłata roczna 0 USDWybierz „Zastosuj teraz, aby dowiedzieć się więcej o funkcjach produktu, warunkach i zasadachJakie są najlepsze firmy obsługujące karty kredytowe?

  Chociaż łatwo jest określić, która firma obsługująca karty kredytowe jest największa, stwierdzenie, które firmy obsługujące karty kredytowe są najlepsze, jest zbyt subiektywne.

  Spośród głównych wydawców kart kredytowych zauważymy, że posiadacze kart są najbardziej zadowoleni z Discover, American Express, Capital One i Chase – w tej kolejności. Pozostałe firmy z tej listy otrzymały oceny satysfakcji poniżej średniej. (Stany Zjednoczone uzyskują najlepsze oceny, ale dotyczy to tylko członków wojska i ich rodzin).

  Najlepsi wydawcy kart kredytowych. Zdjęcie: JD Power

  Ostatecznie jednak najlepsza firma obsługująca karty kredytowe będzie zależeć od Twoich potrzeb. Jeśli szukasz efektownej karty nagród podróżniczych, Amex lub Chase to dobre zakłady. Jeśli odbudujesz swój kredyt, znajdziesz fantastyczne opcje w Capital One i Discover, a nawet w lokalnej unii kredytowej (lub unii internetowej).

  Zalecamy wybranie karty, która najlepiej Ci odpowiada pod względem korzyści i nagród, opłaty rocznej i wymagań kredytowych. O ile pochodzi od dużego emitenta, konkretna firma nie powinna mieć większego znaczenia.

  Sprawdź świetne karty do każdego celuNajlepsze karty kredytowe października 2020 r

  Aby uzyskać informacje na temat stawek i opłat za kartę Blue Cash Preferred® od American Express, kliknij tutaj.

  Aby zapoznać się z cenami i opłatami za kartę Blue Cash Everyday® od American Express, kliknij tutaj.

  2020 Lista głównych firm obsługujących karty kredytowe i jak je zdobyćVisa a Mastercard: jaka jest różnica? Który wybrać?The largest credit card companies are a who’s who of the finance world. You’ll see a lot of familiar names on the list: credit card networks such as Visa, Mastercard, and American Express, and credit card issuers such as Chase and Citi.

  Credit Card Insider receives compensation from advertisers whose products may be mentioned on this page. Advertiser relationships do not affect card evaluations. Advertising partners do not edit or endorse our editorial content. Content is accurate to the best of our knowledge when it’s published. Learn more in our Editorial Guidelines.

  The information related to Citi ® / AAdvantage ® Platinum Select ® World Elite Mastercard ® , Capital One® Venture® Rewards Credit Card, Capital One® Quicksilver® Cash Rewards Credit Card, Capital One® Secured Mastercard®, Discover it® Secured, Discover it® Cash Back, and Discover it® Student chrome have been collected by Credit Card Insider and have not been reviewed or provided by the issuer or provider of these products.

  Do you have a correction, tip, or suggestion for a new post? Contact us here.

  The responses below are not provided or commissioned by bank advertisers. Responses have not been reviewed, approved or otherwise endorsed by bank advertisers. It is not the bank advertisers' responsibility to ensure all posts are accurate and/or questions are answered.

  2020 Credit Card Insider

  ADVERTISER DISCLOSURE: Credit Card Insider is an independent, advertising supported website. Credit Card Insider receives compensation from some credit card issuers as advertisers. Advertiser relationships do not affect card ratings or our Best Card Picks. Credit Card Insider has not reviewed all available credit card offers in the marketplace. Content is not provided or commissioned by any credit card issuers. Reasonable efforts are made to maintain accurate information, though all credit card information is presented without warranty. When you click on any 'Apply Now' button, the most up-to-date terms and conditions, rates, and fee information will be presented by the issuer. Credit Card Insider has partnered with CardRatings for our coverage of credit card products. Credit Card Insider and CardRatings may receive a commission from card issuers.

  EDITORIAL DISCLOSURE: The editorial content on this site is not provided by the companies whose products are featured. Any opinions, analyses, reviews, or evaluations provided here are those of the author’s alone, and have not been reviewed, approved, or otherwise endorsed by the Advertiser.

  DISCLAIMER: All information posted to this site was accurate at the time of its initial publication. Efforts have been made to keep the content up to date and accurate. However, Credit Card Insider does not make any guarantees about the accuracy or completeness of the information provided. For complete details of any products mentioned, visit bank or issuer website.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy