Dlaczego warto inwestować w mieszkania

Category: Ciągu Ostatnich
Author:
17 lutego 2021

Dlaczego warto inwestować w mieszkania? Mówi się, że dobrze przeprowadzone inwestowanie w mieszkanie jest jak „tworzenie własnej emerytury. W takim razie mądre inwestowanie daje trzy efekty, jeśli jest dobrze wykonane: po pierwsze, tworzy bogactwo w czasie; po drugie, bądź pasywny, co oznacza, że ​​nie wymaga od ciebie codziennego „praktycznego działania; i po trzecie, powinien generować pieniądze ze „skrzynki pocztowej, co oznacza, że ​​powinieneś otrzymywać czeki dystrybucji przepływów pieniężnych w sposób ciągły. Jesteś? Jeśli nie, czytaj dalej.

Dlaczego warto inwestować w apartamenty? Niezawodny dochód – generowanie stabilnych, silnych, rosnących i częściowo chronionych podatkowo przepływów pieniężnych jest produktem ubocznym dobrze zarządzanej strategii inwestowania w budynki mieszkalne.

Wycena aktywów – poprzez konsekwentne zwiększanie dochodów z najmu, ulepszanie nieruchomości, lokalizację w najlepszych miastach i zarządzanie nieruchomościami na najwyższym poziomie, wartość Twojego budynku mieszkalnego może z czasem wzrosnąć. To nieodłączne piękno posiadania mieszkania.

Ochrona kapitału – mówi się, że 90% indeksu Forbes 400, obejmującego najbogatszych ludzi na świecie, albo stworzyło, albo zatrzymało swoje bogactwo poprzez nieruchomości. Ale nie byle jaką nieruchomość. Ci ludzie są właścicielami wysokiej jakości nieruchomości przynoszących dochód, takich jak wspólnoty mieszkaniowe. Bardzo bogaci posiadają nieruchomości długoterminowe, ponieważ wiedzą, że w ten sposób można zachować swój majątek.

Zabezpieczenie przed inflacją – inwestycje w nieruchomości wykazywały historycznie najwyższą korelację z inflacją w porównaniu z innymi klasami aktywów, takimi jak S&P 500, 10-letnie obligacje skarbowe i obligacje korporacyjne. Jak ogólnie rzecz biorąc, gdy pojawi się inflacja, wzrosną również ceny nieruchomości, zwłaszcza budynków mieszkalnych.

Ochrona podatkowa – Kodeks podatkowy Stanów Zjednoczonych przynosi właścicielom budynków mieszkalnych wiele korzyści, w tym odliczanie odsetek od kredytów hipotecznych bez ograniczeń i przyspieszenie amortyzacji, które może chronić część dodatnich przepływów pieniężnych generowanych lub wypłacanych inwestorom. W momencie sprzedaży IRS zezwala inwestorom na rezerwę 1031, umożliwiając inwestorom wymianę na podobny rodzaj instrumentu i odroczenie wszystkich dochodów podlegających opodatkowaniu na przyszłość. To jest narzędzie bogatych.

Generational Wealth – lepsze zwroty dzięki połączeniu stabilnych przychodów (z czynszów), zysków kapitałowych (wynikających ze wzrostu wartości nieruchomości), spłaty kapitału (od najemców spłacających pożyczki) i oszczędności podatkowych (dzięki specjalnej strukturze przepływowej inwestycji) ) może zapewnić zwroty.

Popyt – nadal istnieje niezaspokojony popyt, który prawdopodobnie będzie nas utrzymywał przez długi czas. Siedemdziesiąt pięć milionów milenialsów plus kolejne 75 milionów pokolenia wyżu demograficznego to nasz „as w rękawie – to nasza pula najemców. Ze względu na silny i przewidywalny popyt branża inwestycyjna w zakresie budownictwa mieszkaniowego może osiągać lepsze wyniki niż jakakolwiek inna klasa aktywów. Obecnie wynajmuje więcej osób niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich 51 lat.

Wystarczy jedna umowa – jedna dobrze wykonana inwestycja w apartamentowiec może zmienić Twoje życie finansowe i rodzinę na resztę życia. Wytwarzanie tak zwanego „bogactwa pokoleniowego jest tym, co inwestorzy mieszkaniowi robią od dziesięcioleci.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy