8 miejsc na pożyczki podpisane na zły kredyt lub bez sprawdzania zdolności kredytowej

Category: Konto Bankowe
Author:
17 lutego 2021

Ujawnienie: FQF jest obsługiwany przez czytnik. Kiedy kupujesz / rezerwujesz / rejestrujesz się przez link, możemy otrzymać prowizję. Zasady redakcyjne

Pożyczka na podpis może być pomocna w nagłych wypadkach, przy płaceniu za duży wydatek lub finansowaniu wakacji. Pomimo tego, że są to pożyczki niezabezpieczone, nadal istnieje wielu pożyczkodawców, którzy udzielają ich klientom o słabych kredytach, a niektórzy nawet nie wymagają sprawdzania zdolności kredytowej. Poniżej znajduje się lista pożyczkodawców, którzy oferują pożyczki podpisane bez konieczności sprawdzania zdolności kredytowej, a także tych, którzy oferują pożyczki podpisane na zły kredyt.

Spis treści

Czym są pożyczki podpisane?

Pożyczka na podpis – nazywana również pożyczką w dobrej wierze lub pożyczką pod postacią postaci – to rodzaj niezabezpieczonej pożyczki osobistej udzielonej w dobrej wierze na podstawie przyrzeczenia spłaty pożyczki przez pożyczkobiorcę. Inaczej jest w przypadku pożyczki zabezpieczonej, w przypadku której pożyczkobiorca musi zaoferować zabezpieczenie. Pożyczki te nazywane są pożyczkami na podpis, ponieważ podpis pożyczkobiorcy jest zazwyczaj jedyną gwarancją spłaty pożyczki. Niektórzy pożyczkodawcy pozwalają nawet podpisać dokumenty pożyczki elektronicznie, abyś mógł wypełnić dokumenty pożyczkowe z domu. Należy jednak pamiętać, że podpisy elektroniczne są prawnie wiążące w Stanach Zjednoczonych i mają taką samą wagę jak podpis odręczny.

Ubiegając się o pożyczki na podpis, należy pamiętać, że często mają one wyższe stopy procentowe niż pożyczki zabezpieczone, szczególnie w przypadku pożyczkobiorców ze złym kredytem. Przed złożeniem wniosku powinieneś zdawać sobie sprawę z oprocentowania pożyczki i opłat, aby mieć pewność, że będziesz w stanie spłacić pożyczkę w całości. Możesz również zbadać firmę, aby ustalić, czy wiadomo, że angażuje się w jakiekolwiek drapieżne praktyki pożyczkowe. Biuro Ochrony Konsumentów prowadzi bazę danych skarg konsumentów, których można używać do wyszukiwania pożyczkodawców według nazwy. Możesz również sprawdzić ocenę Better Business Bureau pożyczkodawcy, aby określić, czy wygodnie Ci się od niego pożycza.

Pożyczki podpisane: brak opcji sprawdzania zdolności kredytowej

Następujący pożyczkodawcy udzielają pożyczek podpisanych bez sprawdzania zdolności kredytowej, zaczynając od najlepszych ogólnych opcji. Ci pożyczkodawcy będą analizować inne dane kredytowe w celu ustalenia zgody lub oprą Twoją kwalifikowalność na podstawie Twoich dochodów.

OppLoans
 • Kwota pożyczki: 1000 do 4000 USD
 • Odsetki i opłaty: zmienne od około 50% do 160% Warunki spłaty: do 36 miesięcy; różnią się w zależności od stanu Wymagania: konto bankowe na Twoje nazwisko, które akceptuje bezpośrednie wpłaty; musi być zatrudniony i mieć miesięczny dochód w wysokości co najmniej 1500 USD Czy dostępna jest opcja podpisu elektronicznego? takDowiedz się więcej lub aplikujCashNetUSA
 • Kwota pożyczki: pożyczki do 3400 USD w niektórych stanach
 • Odsetki i opłaty: zmienna RRSO od około 80% do 200% lub więcej; Opłata za spóźnienie w wysokości 15 USD Warunki spłaty: od 18 do 24 miesięcy Wymagania: Rachunek czekowy i dowód stałego dochodu; musi mieć co najmniej 18 lat i być obywatelem USA Czy dostępna jest opcja podpisu elektronicznego? takDowiedz się więcej lub aplikujLendUp
 • Kwota pożyczki: od 100 do 1000 USD, w zależności od stanu
 • Odsetki i opłaty: RRSO do 400% lub więcej; opłaty różnią się w zależności od umowy Warunki spłaty: od 3 do 12 miesięcy Wymagania: ważny numer telefonu i adres e-mail, konto czekowe, które akceptuje bezpośrednie wpłaty oraz dowód dochodu Czy dostępna jest opcja podpisu elektronicznego? takDowiedz się więcej lub aplikujAlternatywnie możesz ubiegać się o pożyczkę bez sprawdzania zdolności kredytowej. Aby zapoznać się z listą miejsc, zapoznaj się z naszym artykułem na temat opcji szybkich pożyczek bez sprawdzania zdolności kredytowej.

  Pożyczki podpisane: opcje złego kredytu

  Poniżej wymieniono opcje pożyczki podpisanej dla złego kredytu. Większość z poniższych pożyczkodawców przeprowadzi miękką kontrolę zdolności kredytowej, ale będzie współpracować z Tobą, jeśli Twój kredyt nie jest idealny; nie ustalają minimalnych wymagań kredytowych. Poniższą listę uporządkowaliśmy, zaczynając od najlepszych ogólnych opcji.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy